У фан-клубі в Запоріжжі збірну України підтримували понад 5 тисяч осіб

Вчора ввечері, 3 липня, відбувся матч збірної України проти збірної Англії в чвертьфіналі. Українське збірна вперше за історію вийшла до ¼ Чемпіонату Європи. Як раніше повідомляли кореспонденти «Форпост», до цієї події в Запоріжжі відкрили найбільшу фан-зону в країні на стадіоні «Славутич-Арена». Підтримати збірну України прийшли понад 5 000 містян.

В результаті матчу Англія вирвалася уперед з рахунком 4:0. Англійці вже на 4-й хвилині гри забили перший гол. Пройшов через оборону українців та відкрив рахунок капітан збірної Англії Гаррі Кейн. В другому таймі наша збірна пропустила ще три голи.