У гарячу точку Запорізької області поліцейським привезли продукти та речі першої необхідності

Співробітникам поліції доставили пакунки з гумдопомогою

З початку війни правоохоронці несуть службу не тільки у Запоріжжі, забезпечуючи публічну безпеку, але й на передовій, де ведуться активні бойові дії.

Степногірськ

Поліцейські працюють у Степногірську, Оріхові, Гуляйполі та інших населених пунктах області, які також потерпають від ворожих обстрілів.

П’ятий місяць поспіль профспілкова організація разом з Головним управлінням Національної поліції в Запорізькій області, волонтерами та небайдужими людьми працюють над тим, щоб поліцейські мали елементарні умови для виконання своїх обов’язків, пов’язаних зі збройним опором агресору.

Степногірськ правоохоронці

Для цього вони завжди тримають зв’язок із працівниками, вивчають їх потреби та, по можливості, забезпечують їх усім необхідним.

Степногірськ правоохоронці

Так, дізнавшись про запити та прохання поліцейських, які несуть службу на території Степногірської громади Василівського району, представники профспілки привезли їм воду, продукти харчування довготривалого збереження, а також кухонну техніку.

Степногірськ правоохоронці

«Сьогодні питання надання волонтерської допомоги дуже актуальне. Наші поліцейські гідно тримають стрій, тому основне завдання – їх у цьому підтримати та стимулювати працювати ще краще. Ми забезпечуємо поліцейських медикаментами, продуктами харчування, засобами гігієни та необхідною технікою», — зазначає голова Запорізької обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ Віктор Нестеренко.

Степногірськ правоохоронці

Джерело: відділ комунікації Головного управління Нацполіції в Запорізькій області

Читайте також: Патрулювати вулиці Запоріжжя виходять і бійці з «Міської варти»

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение У гарячу точку Запорізької області поліцейським привезли продукти та речі першої необхідності появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-garyachu-tochku-zaporizkoyi-oblasti-politseyskim-privezli-produkti-ta-rechi-pershoyi-neobhidnosti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top