У громаді Запорізької області є проблеми з ліками та виплатою пенсій

Яка ситуація зараз у Василівській громаді

Ситуація у Василівці та Василівській громаді залишається напруженою. Є проблеми із забезпеченням медичних закладів лікарськими препаратами, а також доставкою гуманітарної допомоги.

Що стосується виплат пенсій на територіях Василівського району, у квітні було виплачено близько 70% коштів. Однак залишається проблема доставлення готівки на території. У зв’язку із постійними обстрілами та іншими безпековими проблемами у регіоні процес сповільнюється. Проте, представники фінустанов та керівництва області продовжують відпрацьовувати логістику та варіанти розв’язання питання. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що «мером» Василівки себе оголосила власниця СТО і модельного центру Наталія Романіченко. Вона записала відеозвернення до жителів громади та закликали співпрацювати з російськими окупантами.

А міський голова Василівки Сергій Каліман звернувся до громади і повідомив, що не може повернутися на робоче місце, бо з будівлі міської ради окупанти зняли державний прапор.

Зазначимо, що у селах Василівського району ситуація ще гірше. Так, мешканці села Кам’янське два місяці живуть під постійними обстрілами.

Виїхати звідти майже неможливо. Ті, хто покинув населений пункт, робили це на свій страх та ризик.

Нині Кам’янське нагадує локацію з фільму жахів — зруйновані вщент будинки, у дворах людей осколки від снарядів. Немає газу, електрики та води. Щоб вижити, люди об’єднуються та допомагають один одному.

Читайте також: У жителів Маріуполя, Токмака та Василівки сьогодні є можливість евакуюватися до Запоріжжя

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение У громаді Запорізької області є проблеми з ліками та виплатою пенсій появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/yaka-situatsiya-zaraz-u-vasilivskiy-gromadi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top