У Гуляйполі під час ракетного обстрілу загинули заступник міського голови та директор комунального підприємства

Загиблі до останнього жили і працювали в рідному місті

Сьогодні, 5 жовтня, місто Гуляйполе Пологівського району зазнало чергового ракетного обстрілу. На жаль, внаслідок атаки є двоє загиблих. Про це повідомили на офіційній сторінці Гуляйпільської громади в Facebook.

Загиблі були відомими жителями Гуляйполя. Це заступник міського голови Олександр Анатолійович Савицкий та директор КП «Благоустрійсервіс» Олександр Анатолійович Косаренко. Незважаючи на щоденні обстріли Гуляйполя, вони продовжували жити і працювати в рідному місті.

— Сказати, що сумна звістка — не сказати нічого…біль, страх, сльози… сьогодні обірвалося життя наших колег. Ворожа ракета забрала життя заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Савицького та директора КП Благоустрійсервіс Олександра Косаренка. Вони були кожного дня на роботі, не ховалися, були з людьми завжди разом. Дбали про чистоту міста, вирішували питання комунальної сфери. Олександр Савицький — права рука міського голови Сергія Ярмака. Він завжи мав якесь рішення, радив як вчинити в тій чи іншій ситуації. І просто був поруч. Ми запам’ятаємо наших колег з усмішкою на обличчі, вони заслуговують на добру і світлу пам’ять.

Серце розривається на шматки. Як? Як повідоми дітям, що їхніх батьків вони вже не побачать ніколи…як дружинам і матерям пережити цей жах? Висловлюємо співчуття родинам. У цей важкий час ми поруч і хочемо з вами розділити біль втрати. Тримайтеся, як би важко це не було. З вами плаче все Гуляйпільська громада, — написали на сторінці Гуляйпільської громади.

Читайте також: Лікарка, працівниця пошти, керівниця дитсадка — стали відомі імена деяких загиблих жінок при обстрілі колони в Запоріжжі

Сообщение У Гуляйполі під час ракетного обстрілу загинули заступник міського голови та директор комунального підприємства появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-gulyaypoli-pid-chas-raketnogo-obstrilu-zaginuli-zastupnik-miskogo-golovi-ta-direktor-komunalnogo-pidpriyemstva

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top