У ГУР назвали одну зі цілей українського контрнаступу на Запоріжжі

Українська армія навесні буде готова перейти до контрнаступу, а однією зі стратегічних цілей буде спроба «вбити клин у російський фронт на півдні».

Як повідомив заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький DW, навесні Україна буде готова до контрнаступу. А конкретний час наступу залежить від низки чинників, включно з постачанням західної зброї.

Заступник голови ГУР заявив, що однією зі стратегічних цілей контрнаступу буде спроба «вбити клин у російський фронт на півдні – між Кримом і материковою частиною Росії» (мається на увазі, звісно, південь Запорізької області, — ред.).

Скібіцький не виключає, що Україна завдаватиме ударів по збройових складах на території РФ, зокрема у Бєлгородській області. «Звідти стартують атаки на Україну. Це становить загрозу, наприклад, для Харкова», – сказав він.

«Мета контрнаступу – звільнити всі окуповані території України, включно з Кримом. Ми зупинимося тільки тоді, коли відновимо країну в кордонах 1991 року», – наголосив Скібіцький.

Час готовності України залежить від темпів надання Західом необхідної військової допомоги. Такі висновки оприлюднили аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Дослідники переконані, що Україна матиме можливість розпочати широкомасштабний контрнаступ протягом наступних кількох місяців, але її здатність зробити це значною мірою залежатиме від того, наскільки швидко і в яких масштабах Захід надасть їй необхідну військову допомогу, зокрема танки і бронемашини.

Як раніше повідомляв «Форпост», попри всі заяви та невдалі спроби наступу, рашисти, швидше за все, готуються до оборони на окупованій частині області. Про це повідомив начальник військової адміністрації Запорізького району Олег Буряк.

«Ми більше спостерігаємо, що рашисти будують інженерні та фортифікаційні споруди. Для того щоб наступати, їм потрібна хоча б приблизно у п’ять разів більша чисельність військ, техніки, треба наповнювати склади, щоб були боєприпаси, снаряди, ракети та інше», – стверджує він. І зазначає, що українські військові таких дій росіян не фіксують, тож ситуація на Запорізькому напрямку контрольована.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-hur-nazvaly-odnu-zi-tsiley-ukrainskoho-kontrnastupu-na-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top