У ГУР спрогнозували терміни нового наступу росіян

Росія продовжує свої плани щодо захоплення Донецької та Луганської областей, і швидкість цього процесу буде визначатися ворожими діями, заявив заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України, Вадим Скібіцький, в інтерв’ю виданню The Economist.

Кремль не змінив своїх планів, підкреслив Скібіцький, додавши, що окупаційні війська отримали наказ «взяти щось» до святкування Дня перемоги в Москві 9 травня. Інакше, до візиту російського диктатора Володимира Путіна в Пекін, запланованого за тиждень після.

«Наша проблема дуже проста: у нас немає зброї», — сказав він, зауваживши, що квітень і травень будуть важкими для України.

Скібіцький попередив, що Росія готується до наступу в районі Харківської та Сумської областей, і час початку цих дій залежить від стійкості українських військових на Донбасі. Проте, заступник начальника ГУР припускає, що основний удар Росії розпочнеться наприкінці травня або на початку червня.

Він також визнав, що немає способу для України виграти війну на полі бою самотужки. Навіть якщо б вдалося відтіснити ворога за кордон, це не завершило б конфлікт. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-gur-sprognozuvali-termini-novogo-nastupu-rosiyan/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top