У Кабміні пояснили, де українці повинні знаходитися в масках

З 6 квітня українцям заборонено перебувати у громадських місцях без масок або респіраторів. Проте громадянам радять на вулиці завжди ходити в масці.

Про це повідомили в роз’яснені Уряду, яке опубліковали на сайті відомства сьогодні, 4 квітня.

В постанові №211 сказано, що в усіх громадських місцях громадяни повинні бути в масці чи респіраторі.

“Громадське місце – частина будь-якої споруди, яка доступна або відкрита для населення, в тому числі за плату (під’їзди, підземні переходи, стадіони; парки, сквери, дитячі майданчики, стадіони, зупинки громадського транспорту, ліфти, державні установи, медичні установи та інше)”, – зазначають в повідомленні.

Проте рекомендують завжди на вулиці перебувати в масці, оскільки в будь-який момент можна опинитися на території, яка підпадає під визначення «громадське місце»:

“Перелік громадських місць може бути розширений органами місцевої влади”, – йдеться в повідомленні.

За порушення правил карантину можна отримати штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн. А за порушення санітарних правил та норм щодо запобігання інфекційним захворюванням, може бути й кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, що зв’язку з поширенням пандемії коронавірусу COVID-19, Уряд посилив заходи карантину. Тепер заборонено: виходити на вулицю без масок чи респіратора;  переміщуватися по вулиці групою осіб більше двох, окрім випадків службової необхідності; неповнолітнім перебувати в громадських місцях без дорослих; відвідувати парки, спортивні та дитячі майданчики, прибережні зони й т.і., крім вигулу домашніх тварин; проводити масові заходи, в яких бере участь понад 10 осіб, крім, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Сообщение У Кабміні пояснили, де українці повинні знаходитися в масках появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-kabmini-pojasnili-de-ukrainci-povinni-znahoditisja-v-maskah.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top