У Києві поховають 38-річного військового з Мелітополя, який загинув в Оленівці внаслідок теракту

У ніч з 28 на 29 липня 2022 року в тимчасово окупованій Оленівці Донецької області стався вибух, що призвів до масового вбивства полонених, яких утримували російські війська. Серед загиблих українських військових був Сергій Хаванських.

Сергій Хаванський за освітою був юристом, але все життя захоплювався 3D-моделюванням та 3D-друком. Тож обрав для себе відповідну роботу. Він три роки служив у полку «Азов», після чого повернувся до рідного Мелітополя, де одружився з Аріною, про це розповіла дружина журналістам «Новинарні».

«Через пів року після знайомства ми одружилися і прожили разом у Мелітополі вісім місяців до початку повномасштабного вторгнення. 24 лютого наш мелітопольський аеродром почали бомбити. Ми прокинулися о 5 ранку… Сергій зібрався й поїхав до своїх побратимів у Маріуполь, бо він був резервістом», — згадує Аріна.

Захисники “Азовсталі” вийшли з меткомбінату в Маріуполі та потрапили в полон до російських військ за наказом вищого командування і під міжнародні гарантії безпеки.

«Про евакуацію в полон я дізналася від Сергія. На якийсь час, а саме 15 травня, зник зв’язок. А вже 16 він мені написав: «Аріна, ми виходимо». Він виходив в останніх рядах 20 травня разом з командирським складом. Я його бачила на кадрах, опублікованих російськими ЗМІ».

В ніч з 28 на 29 липня в Оленівці стався вибух, який вбив десятки українських полонених. Аріна до останнього вірила, що її коханий живий.

«10 або 12 жовтня повернули тіла… близько 60 тіл, з поміткою «оленівські тіла». Їх повернули до України».

Прощання з військовослужбовцем відбудеться 1 червня о 15:00 в київському крематорії.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-kyievi-pokhovaiut-38-richnoho-viyskovoho-z-melitopolia-iakyy-zahynuv-v-olenivtsi-vnaslidok-teraktu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top