У крамниці Запоріжжя виник конфлікт через футболку з зображенням Гітлера: відео

Ситуація трапилась днями в одній з місцевих крамниць у Запоріжжі. Продавчиня одягла футболку із зображенням Адольфа Гітлера, тим самим викликала шквал обурення від одного із відвідувачів. Місцевий мешканець викликав на місце події правоохоронців.

Відео опублікував місцевий мешканець Андрій Лемиш у «Фейсбук«.

Чоловік поцікавився у дівчини хто зображений у неї на футболці. Втім, продавчиня швидко пішла у підсобку. На її місце повернулась керівниця та повідомила, що дівчина перевдягається. Сама керівниця не звернула увагу на одяг дівчини зранку, але після ситуації попросила знайти інший одяг.

Зазначимо, що в Україні законом заборонено виготовлення та/або поширення, а також публічне використання продукції, що містить символіку комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів. Суспільство розділилось на два табори. Перша частина вважає, що дівчина не зробила нічого поганого, а інша, що за пропаганду необхідне покарання.

На місце прибули правоохоронці. Чим закінчилась ситуація читайте на нашому сайті пізніше. Журналісти «Форпост» очікують офіційний коментар від поліції.

Читайте також: Примарна дорога за 300 тисяч: на Запоріжжі підприємець привласнив бюджетні кошти, за які мав відремонтувати автомагістраль

Источник: https://forpost.media/novosti/u-kramnytsi-zaporizhzhia-vynyk-konflikt-cherez-futbolku-z-zobrazhenniam-hitlera-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top