У Кушугумі аудитори запропонували оптимізувати мережу шкіл, щоб зекономити близько 2 мільйонів гривень

Запорізькі аудитори завершили перевірку Кушугумської селищної територіальної громади та підготували пропозиції, які мають позитивно вплинути на фінансовий стан та господарську діяльність громади.

Про це повідомили в пресслужбі Східного офісу Держаудитслужби у Запорізькій області, передає 061.

Аудитори провели аналіз управління земельними ресурсами, виявили резерви забезпечення додаткових надходжень до селищного бюджету на загальну суму 950 тисяч гривень у вигляді орендної плати. Застосування оновленої нормативно-грошової оцінки та коефіцієнта інфляції – серед таких резервів.

Водночас аудитори виявили втрати у розмірі 545 тисяч гривень внаслідок недоотриманих доходів від зовнішньої реклами.

Аналізуючи ситуацію, фахівці Держаудитслужби запропонували також можливі шляхи економії у сфері освіти, де оптимізація мережі освітніх закладів може забезпечити річну економію в розмірі 1,9 млн гривень. Обмірковане укладання договорів на постачання продуктів харчування може призвести до додаткової економії в розмірі 200 тис. гривень.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі стоматологічна поліклініка в порушення законодавства уклала договори на четверть мільйона гривень.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3747016/u-kusugumi-auditori-zaproponuvali-optimizuvati-merezu-skil-sob-zekonomiti-blizko-2-miljoniv-griven

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top