У львівській лікарні пораненому жителю Запоріжжя зробили складну операцію

Запорізькі лікарі порадили бійцю ЗСУ звернутися до львівських фахівців з метою проведення спеціальної операції на обличчі після поранення. У Львові спеціалісти зробили мешканцю Запоріжжя імплантацію та протезування в ділянці реконструйованого дефекту нижньої щелепи.

За інформації пресгрупи ЛОДА, жителю Запоріжжя Олександру 48 років. У цивільному житті він 23 роки займався будівництвом. А вже у перший день повномасштабного вторгнення добровольцем пішов захищати свою землю.

У вересні 2022 року Олександр потрапив під «град» і був важко поранений, з того часу у його житті – лікарні та лікування, яке триває вже понад півтора року. Реконструкцію щелепи та заміщення дефектів м’яких тканин обличчя проводили у Німеччині, чоловік пройшов також багато лікарень у Запоріжжі. Вітчизняним та німецьким щелепно-лицевим хірургам вдалося відновити анатомічну цілісність нижньої щелепи та замістити м’якотканинні дефекти обличчя з максимальним естетичним результатом.

А по приїзду йому порадили звернутися у відділення щелепно-лицевої хірургії Львівської обласної клінічної лікарні.

Як розповів професор, щелепно-лицевий лікар-хірург Ян Варес, протетична реабілітація потерпілих з вогнепальними та мінно-вибуховими дефектами щелепних кісток – новий виклик сучасної вітчизняної стоматології та імплантології. Реабілітація таких пацієнтів вимагає не лише максимального відновлення анатомічних структур, але й функції щелепних кісток, зокрема, жування.

«Нашим завданням були імплантація та протезування з метою відновлення повноцінної жувальної функції, з чим ми успішно впорались завдяки співпраці з командою щелепно-лицевих хірургів ЛОКЛ, лікарями-ортопедами та зубними техніками», — повідомив професор Варес.

Олександр вдячний медикам за фахову допомогу.

«Вдячний усім за допомогу та небайдужість. Повертаюся додому, на мене чекає довготривала реабілітація», – розповів Олександр.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-lvivskiy-likarni-poranenomu-zhyteliu-zaporizhzhia-zrobyly-skladnu-operatsiiu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top