У Мелітополі активна зрадниця виявилася дружиною загиблого бійця АТО (ФОТО)

Вже відома зрадниця з Мелітополя Крістіна Параскан, яка на посаді «депутата» піариться на дітях та старих, виявилася колишньою «патріоткою».

Про це повідомляє «РІА М», передає «Акцент».

Христина Параскан — обличчя російської пропаганди, вона пройшла шлях від так званої активістки рашистської організації «ПівденьМолодий» аж до фейкового «депутата законоохорони Запорізької області».

Досьє
ПІБ: Параскан (Гордєєва) Христина Миколаївна
Дата народження: 05.06.1998 (25 років)
Місто: Мелітополь, Запорізька область

Знайомі кристини розповідають, що дівчина ніколи не виявляла антиукраїнських настроїв, навпаки, була патріоткою. Проте все це зміниться після початку повномасштабної війни 24 лютого 2022 року.

Будучи на той момент студенткою Мелітопольського ВНЗ, Параскан із приходом окупантів взялася за «активну громадянську позицію», щоправда, не в тому напрямі. Христина вирішила раптово змінити вектор на «російський світ» і вступила до лав пропагандистської організації «ПівденьМолодий».

Перша поява дівчини в новинах окупантів ознаменувалася її виставкою (Параскан таки досягла «успіхів» у ролі фотографа) знімків таких самих зрадників, як і вона сама. Наприкінці вересня 2022 року цей інфопривід швидко розтягли пропагандистські телеграм-канали.

Ініціативна та пробивна русофілка дуже сподобалася окупантам. Тож незабаром Крістіна отримували посаду керівника рашистського штабу «Ми разом». Разом із «волонтерами» вона розносила коробки з гуманітаркою і навіть їздила до окупованої Херсонської області, яка постраждала внаслідок підриву рашистами Каховської ГЕС.

Крім того, Параскан виступила одним із організаторів конкурсу «Лідери виродження», де такі ж зрадники як вона намагалися висунути ідеї та «допомогти» регіону в подальшому розвитку у складі Росії, поповнивши кадровий склад адміністрацій усіх рівнів.

Однак спрагла визнання зрадниця не зупинилася на досягнутому: вона подала свою кандидатуру на фейкові вибори депутатів і навіть примудрилася пройти до складу законоохорони.

Параскан вже отримала офіційну підозру у колабораційній діяльності. Але, як ми з вами знаємо, кожен зрадник має свої скелети у шафі. Параскан, звичайно, не стала винятком. Ще в ранньому підлітковому віці Христина почала зустрічатися з Володимиром Парасканом, за якого згодом вийшла заміж у 18 років.

Як виявилося, Володимир 14-го року служив у зоні АТО. За повідомленнями передплатників низки телеграм-каналів, Володимир помер, ймовірно, після 18-го року — саме тоді активність старих сторінок його та Христини припинилася. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-melitopoli-aktivna-zradnitsya-viyavilasya-druzhinoyu-zagiblogo-bijtsya-ato-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top