У Мелітополі ідейним зрадником став титулований спортсмен (ФОТО)

38-річний Володимир народився у смт Веселе, але проживає у Мелітополі. Після повномасштабного вторгнення Росії, він свою Батьківщину зрадив.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на «РІА М«.

Володимир Соболь – майстер спорту України з вільної боротьби, суддя багатьох борцівських турнірів та змагань обласного та всеукраїнського рівнів. До окупації працював керівником служби безпеки КП «Мелітопольжитлосервіс». Це КП займалося ринками.

В Україні здобув дві вищі освіти. Спеціальність інженера-механіка отримав у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. А вчителі фізичного виховання – у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького.

Одразу після окупації Мелітополя разом зі своїм поплічником Русланом Куксовим намагався залишитися «господарювати» на ринках. Але рашистам ці два персонажі не припали до смаку, тому їх попросили забиратися.

Але Соболь та Куксов влітку 2022 року стають тренерами-викладачами з вільної боротьби ДЮСШ №1, де «директором» на той час був Андрій Бойко. Нині Бойко – фейковий заступник «міністра» фізичної культури та спорту Запорізької області.

Як суддя бере участь у масових спортивних заходах, які популяризують русскій мір.

Зараз Володимир Соболь проводить навчально-тренувальні заняття з учнями та студентами за російською програмою та як суддя бере участь у масових спортивних заходах, що популяризують російський світ.

Крім цього, постійно бере участь у пропагандистських роликах, де базікає про велич Росії та російського спорту. Підтримує серед своїх вихованців культ спорту, армії та силових структур країни-окупанта.

Спільно з Куксовим та підконтрольними йому спортсменами-вихованцями виконує «силові» доручення окупаційної адміністрації — не виключно, що й ті, що стосуються затримання патріотів. Соболь, за прикладом свого колеги, працює власним охоронцем у рашистів. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Как судья участвует в массовых спортивных мероприятиях, которые популяризируют русский мир. Як суддя бере участь у масових спортивних заходах, які популяризують русскій мір. Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-melitopoli-idejnim-zradnikom-stav-titulovanij-sportsmen-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top