Важные новости

У Мелітополі колаборант кличе дітей на заняття спортом під червоним прапором

Дві дитячо-юнацькі спортивні школи в Мелітополі відновили роботу завдяки колаборантам
Попри заяви спортивного функціонера Андрія Бойка про те, що спорт поза політикою, біля ДЮСШ Мелітополя державні і олімпійські прапори змінені на прапор неіснуючої держави — Радянського Союзу. Ця обставина обурила колег колаборанта, педагогів та батьків спортсменів. Днями представники самопроголошеної влади звітували, що у Мелітополі дві дитячо-юнацькі школи відновили роботу. В ДЮСШ-3, капітально відремонтованій минулого року, тренування проводять секції вільної боротьби, дзюдо, баскетболу та художньої гімнастики, а в ДЮСШ-1 — секції боксу, вільної боротьби, стрибків на акробатичній доріжці, легкої атлетики та волейболу. Очолив роботу цих закладів Андрій Бойко, який до окупації Мелітополя, був директором спортшколи №1. Звичайно, що це стало можливим завдяки співпраці з самопроголошеною владою і російськими загарбниками. І хоча в сюжеті для росТБ новий спортивний функціонер запевняв, що все робиться для дітей, а спорт поза політикою, в його колег це викликало багато питань.
  Дві дитячо-юнацькі спортивні школи в Мелітополі відновили роботу завдяки колаборантам — Перед спортивним комплексом «ДЮСШ №3» завжди висіло три прапори: Україна, Мелітополь та олімпійський (це видно з відео, на якому орки знімають 22 березня прапор України), — нагадав директор цього закладу Євген Дем’яненко, який не пішов на співпрацю з окупантами. — Це і є політика Андрій Бойка, коли він змінив прапор олімпійський, який символізує спорт «швидше, вище, сильніше», на червону ганчірку, яка до спорту не має відношення. І звичайно, залишив місце на флагштоку, де висів прапор України, для російського прапора. Це не патріотизм до спорту в тобі каже, а 30 срібників — за які ти продався. Я знаю, що трохи, зовсім трохи, і ми піднімемо прапор України і олімпійський прапор перед найкращим спортивним комплексом у нашому рідному місті Мелітополь, тільки вже без колаборантів. Мелітополь — це Україна! спортивна школа В коментарях мелітопольці висловили обурення і вчинком окупантів, і поведінкою колаборанта, який, на їх думку, зрадив не тільки державу, а і колектив, і вихованців. — Наші найкращі вихованці з відділення баскетболу та мій син особисто урочисто під час відкриття ДЮСШ-3 підіймали ці прапори, яка це була гордість і краса, а ці вночі, в масках, як щури, — зазначила Ангеліна Горбань. — Ганьба! Ще й колектив школи намагається долучити до своєї зради, — вважає Інна Скрипнікова. — А зовсім недавно на кожному відкритті змагань гордо стояв під державним прапором України під звуки державного гімну.

Читайте також: Першим експонатом нової зали запорізького музею стане уламок російської ракети

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение У Мелітополі колаборант кличе дітей на заняття спортом під червоним прапором появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-melitopoli-kolaborant-kliche-ditey-na-zanyattya-sportom-pid-chervonim-praporom

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top