У Мелітополі комунальник поховав себе живцем

У тимчасово окупованому Мелітополі з людьми, які пішли на співпрацю з окупантом, відбуваються метаморфози. Так, минулого тижня у ЗМІ пройшла інформація про те, що у Мелітополі знайдено вбитого колишнього співробітника КП «Чистота» Руслана Геннадійовича Федоренка. Труп нібито знайшли у його квартирі №170 у багатоповерхівці на вулиці Ломоносова, 42.

У квітні він намагався виїхати з Мелітополя, але рашисти зупинили його на блокпосту та взяли в полон за підозрою про крадіжку майна комунального підприємства. За інформацією друзів Руслана, котрі, власне, і закинули «дезу» у ЗМІ, екс-комунальника тримали на підвалі, катували два тижні, потім випустили. Дезінформатор наголошував на тому, що Руслан не співпрацював з окупантами, а навпаки був патріотом і за це його нібито вбили.

Проте місцеві жителі, прочитавши інформацію про смерть колишнього комунальника, дуже здивувалися. Федоренко живіший за всіх живих. Дуже часто його бачать із окупантами та колаборантами, а ще частіше п’яним. Особливо після відступу рашистів на Херсонщині. Чи то на ґрунті алкоголізму, чи то, наслухавшись легенд рашистів про вбивць укронацистів, чоловік вирішив запустити «качку» про свою смерть. Мовляв, чи прийде Україна шукати ніхто не буде.

Хочемо попередити, що ступінь провини у колаборціонізмі визначатимуть спецслужби. Тому всі ці трюки із заживо похованими виглядають смішно.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-melitopoli-komunalnyk-pokhovav-sebe-zhyvtsem.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top