У Мелітополі майстер манікюру отримала посаду у каральному органі окупантів (ФОТО)

Уродженка Мелітополя Ірина Боневоленська з початком окупації пішла на співпрацю з рашистами та влаштувалася у так звану «федеральну службу виконання покарань» (ФСВП) – каральний орган рашистів у Мелітополі.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на «РІА М».

Крім окупаційної поліції, росгвардецьйців, ополченців та інших організацій болотного зброду влада Росії створила в Мелітополі «Федеральну службу виконання покарань» (ФСВП), працівники якої забезпечують нелюдські умови для утримання політичних ув’язнених з ВОТ Криму, півдня і сходу.

Ірина Боневоленська
ПІБ: Боневоленська Ірина Михайлівна
Дата народження: 23.08.1985
Адреса: Мелітополь, Запорізька область

Іра — людина творча: довгий час вона працювала майстром манікюру, а також надавала послуги з візажу та гриму.

Коли російські загарбники розпочали повномасштабне вторгнення в Україну Іра вирішила, що настав «час змін» і навіть не приховувала проросійські погляди, що й підтвердилося після 24 лютого 2022 року.

З приходом рашистів зрадниця Боневоленська вирішила збудувати кар’єру в лавах окупаційної влади.

Зрадниця якимось способом знайшла собі містечко при «міністерстві юстиції Росії» в м. Мелітополь і була призначена на посаду «завідувача архівного сектору федеральної служби виконання покарань». Незаконному органі в Україні, підпорядкованому міністерству юстиції Росії, який здійснює контроль та нагляд за ув’язненими у місцях несвободи та конвоївує їх, у тому числі українських військовослужбовців.

Приступивши до нової посади, зрадниця відразу взялася за оформлення документів за каральними стандартами Росії. Також Ірина Михайлівна забезпечувала псевдоправову (юридичну) документальну підтримку окупаційній владі.

За зраду держави та колабораціоністську діяльність, зрадниця відповість за всіма заслугами. І покарання для зрадниці настане дуже скоро. Місце на трибуналі вже чекає на Боневолевську, — пише evocation.info.

Нагадаємо, окупанти намагалися просунутися на Запоріжжі: свіжі зведення з фронту (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-melitopoli-majster-manikyuru-otrimala-posadu-u-karalnomu-organi-okupantiv-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top