У Мелітополі місцеві колаборанти знищили барельєф ідеолога українського націоналізму

В окупованому місті на камеру прихильники окупантів зняли барельєф Дмитру Донцову

У Мелітополі понад десять років тому вшанували пам’ять земляка — Дмитра Донцова — ідеолога українського націоналізму, встановивши барельєф. В ці дні його вирішили зняти місцеві колаборанти.

Місцеві колаборанти продовжують знищувати в Мелітополі всі згадки про українську державність. На цьому тижні дійшла черга до барельєфа Дмитру Донцову, встановленому на будівлі колишнього реального училища, де навчався майбутній літературний критик, публіцист, філософ, політичний діяч, головний ідеолог українського інтегрального націоналізму.

Донцов барельєф

До спланованої акції вже відомий своїми «подвигами» колаборант Тарас Генов долучив колегу по комуністичній партії Віктора Яковенко. Цей чоловік, який народився вже після закінчення Другої світової війни, видає себе за ветерана. На камеру мелітополець розповідає, що знімати барельєф доручено також націоналісту. Цю роль окупанти змусили зіграти Олександра Пугача, хлопця, який брав участь в мирних акціях, а потім двічі викрадався загарбниками. Цей ролик вірогідно з часом з’явиться на пропагандистських каналах, як черговий доказ того, що в Мелітополі існували націоналісти і з ними нарешті покінчено.

Донцов барельєф

Як повідомляла «Індустріалка», раніше окупанти зняли з будівлі школи №4 меморіальну дошку пам’яті випускника Євгена Кириченка, який загинув у 2015-му році.

Читайте також: Загарбники планують провести акцію «Безсмертний полк» майже на всіх тимчасово окупованих територіях Запорізької області

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение У Мелітополі місцеві колаборанти знищили барельєф ідеолога українського націоналізму появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-melitopoli-mistsevi-kolaboranti-znishhili-barelyef-ideologa-ukrayinskogo-natsionalizmu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top