У Мелітополі окупанти намагаються пошируювати пропаганду на великих підприємствах: тиражують байку про «поділену Україну»

Російські загарбники намагаються провести інформаційну кампанію про поділену Україну у тимчасово окупованому Мелітополі. Для цього хочуть залучити керівництво великих підприємств. Про це повідомляє 061 з посиланням на ГУР. Окупаційна влада намагається психологічно тиснути на мешканців Мелітополя. Керівниками великих підприємств Мелітополя надіслали вказівку проводити бесіди і збори на підприємствах з працівниками. На них мають озвучуватися тезу: Україну вже поділили. На території західних областей ввели в обіг польські злоті, в більшості магазинів подвійні цінники. Від росії немає куди тікати. Україна не та, якою була . Загарбники мають на меті посіяти зневіру серед місцевих мешканців. Всім мешканцям окупованих територій слід пам rsquo;ятати: всі українські землі будуть обов rsquo;язково звільнені, Україна залишиться неподільною та унітарною державою, а кожен окупант та колаборант отримає заслужену відплату , — наголосили у ГУР. Раніше 061 повідомляв, що у голови МЗС країн G7 вимагають від росії передати під контроль України Запорізьку АЕС. Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua Источник: https://www.061.ua/news/3441504/u-melitopoli-okupanti-namagautsa-posiruuvati-propagandu-na-velikih-pidpriemstvah-tirazuut-bajku-pro-podilenu-ukrainu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top