У Мелітополі окупанти викрали досвідченого рятувальника

В підконтрольному росіянам місті військові забрали з будинку майора служби цивільного захисту

Щоденно в Мелітополі окупаційна влада викрадає чоловіків призовного віку. Черговий факт стосується Бориса Клещова — рятувальника з досвідом, який очолював місцеву пожежну частину.

— Озброєні люди прийшли до будинку брата в Мелітополі, зробили обшук, вилучили паспорти його та його дружини, їхні телефони, та відвезли мого брата у невідомому напрямку. Мелітополь перебуває під російською окупацією. Це сталося 29 квітня рано-вранці, — написала у Фейсбуці Марія Сокол — сестра рятувальника. — Клещов Борис Сергійович 1983 року народження, майор служби цивільного захисту, начальник пожежно-рятувальної частини №10 Мелітополя. Я прошу всіх, хто може взяти участь у пошуках та поверненні мого брата, хто володіє інформацією про нього зв’язатися зі мною за тел. 0959069508. Заяви у відповідні структури подані.

викрадення рятувальника

До речі, пожежно-рятувальна частина №10 використовувалась як точка збору мелітопольців, які бажали покинути місто після початку окупації. Наприкінці березня під її стінами люди чекали на прибуття гуманітарної колони з Запоріжжя три доби.

Міський голова Мелітополя Іван Федоров днями повідомляв, що в місті окупанти проводять бесіди з чоловіками призовного віку щодо вступу до лав російської армії, не пропускають на блокпостах при спробах евакуюватися, а також викрадають деяких з них.

Читайте також: Медики просять не звільняти командира, який кардинально змінив роботу Запорізького військового госпіталю 

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение У Мелітополі окупанти викрали досвідченого рятувальника появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-melitopoli-okupanti-vikrali-dosvidchenogo-ryatuvalnika

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top