У Мелітополі після ураження аеродрому окупанти ховають техніку в лісосмугах

Після вибухів на аеродромі бази окупантів зазнали змін — частина переміщена

Від ударів ЗСУ по аеродрому в Мелітополі ворог зазнав значних втрат «живої сили». Це змусило окупантів активно переміщувати бази й ховати їх «у зеленці».

Українські військові атакували аеродром, який російські військові використовували для власних потреб, в ніч на 3 липня. В результаті об’єкт отримав значні ушкодження. Відновити його роботу для загарбників буде проблематично.

— Були знищені склади з боєприпасами, паливно-мастильними матеріалами, казарми та багато суміжних будівель, — повідомив в ефірі національного телемарафону міський голова Мелітополя Іван Федоров. — За неофіційними даними, загинуло понад 200 рашистів, ще 300 отримали поранення. Тобто втрати «живої» сили значні.

Іван Сергійович додав, що після успішної операції, місцеві колаборанти не вийшли на роботу. А частина зрадників і взагалі покинула місто. Та в місті ще лишається близько тисячі російських військових. Крім того, в Мелітополі функціонує ще три бази.

— Ці бази розташовані в промисловій зоні, дві з них точно віддалені від житлової забудови, — наголосив Іван Федоров. — Сподіваюсь, ці об’єкти також будуть з часом знищенні. Поки ж ворог намагається сховати вцілілу техніку, розташовуючи її в лісосмугах. Але ці місця дислокації добре відомі нашим військовим.

Для завдавання ударів вглибині Запорізької області українські військові застосували американські системи HIMARS.

Читайте також: Російські загарбники втратили десятки одиниць військової техніки: дані на 5 липня

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение У Мелітополі після ураження аеродрому окупанти ховають техніку в лісосмугах появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-melitopoli-pislya-urazhennya-aerodromu-okupanti-hovayut-tehniku-v-lisosmugah

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top