У Мелітополі рашисти на «Камазі» врізалися у мікроавтобус

У Мелітополі Запорізької області російські військові на «Камазі» влаштували ДТП та врізалися у мікроавтобус з мешканцями міста.

Родина, яка їхала у мікроавтобусі наразі у лікарні з травмами. Загарбникам, звісно, ніякого покарання за скоєну ДТП не буде.

До речі, аварії за участю п’яних рашистів останнім часом стали поганою «традицією». Наприклад, вчора такая сталася у Алчевську (на фото).

Нагадаємо, у тимчасово окупованій Розівці Пологівського району Запорізької області п’яні російські військові на чолі з місцевим колаборантом — «комендантом» селища від так званої «днр» на БТР під’їхали до місцевої крамниці «Економ» і нахабно його пограбували – винесли продукти та алкоголь.

Про це повідомила у соцмережі запорізька журналістка Ірина Дубченко, яка мешкала у цьому селищі.

«Потім орки поїхали «обмивати» здобуті трофеї і … перекинулись. Всі – в тому числі і так званий комендант так званої «днр» — тепер удобрюють українську землю.

Прислали нового так званого коменданта так званої «днр», який пробув в сонячній Розівці зовсім недовго і перевівся в Маріуполь. Тепер прислали ще одного. Місцеві кажуть, що не п’є . От такі «сумні» новини з окупації», — глузує над рашистськими виродками пані Ірина.

Источник: https://forpost.media/vijna/u-melitopoli-rashysty-na-kamazi-vrizalysia-u-mikroavtobus.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top