У Мелітополі росіяни планують заблокувати Telegram

Російська влада готує новий удар по свободі спілкування жителів окупованого Мелітополя та інших окупованих територій Запорізької області.

Росіяни говорять про створення єдиного «національного месенджера», який має замінити Telegram і WhatsApp. Новий сервіс використовуватиме цифрове посвідчення особи і базуватиметься виключно на російських розробках.

Російська пропаганда вже порівнює запланований застосунок із китайським WeChat — месенджером, який став інструментом тотального контролю.

Для жителів окупованого Мелітополя та інших захоплених територій Запорізької області нові обмеження стануть ще одним ударом. Зв’язок із рідними на підконтрольній Україні території вкрай ускладнений, а тепер окупанти планують повністю відрізати людей від зовнішнього світу.

Уже зараз над Мелітополем, як і на інших тимчасово захоплених територіях, опускається справжня залізна завіса. У місті перестали працювати Signal і Viber. Заблоковано Instagram, Twitter, LinkedIn, частково обмежено доступ до YouTube. Навіть Wikipedia опинилася під ударом цензури — окремі версії енциклопедії стали недоступні.

 

Читайте також: Росіяни запустили майже 300 дронів: на Запоріжжі є поранені. ФОТО

Більше новин у Телеграм: https://t.me/forpost_zp

Share this post

нет
scroll to top