У Мелітополі росіяни захопили завод автотракторних запчастин. Відео

В окупованій частині Запорізької області росіяни захопили та хочуть поставити на свої воєнні рейки один з найпотужніших заводів в Мелітопольському районі. Окупанти хваляться запуском цього виробництва, хоча, як завжди, прийшли на готове підприємство та просто вкрали його потужності.

Про це йде мова в сюжеті Центру журналістських розслідувань.

Мелітопольський завод автотракторних запчастин, розташований у селі Обільному, був заснований Анатолієм Кузьміним у 1999 році. Це підприємство – одне з найбільших ливарних заводів півдня України. На ньому виробляли литво і запасні частини для автомобілів, тракторів, комбайнів та іншої сільськогосподарської техніки, які постачались українським машинобудівним заводам і на ринки Америки, Польщі, Німеччини, Фінляндії, Казахстану, Білорусі і Росії.

З 2017 року завод почав виконувати і замовлення Укроборонпрому. На ньому виготовляли деталі для мінометів від 60-го до 120-го калібру і зенітної установки ЗУ-23, ремонтували опорні катки військової техніки. Напередодні російського вторгнення і окупації Мелітополя підприємство отримало велике замовлення від Міноборони.

Після окупації Запорізької області підприємство було захоплене зрадниками-колаборантами на чолі з гауляйтером Євгеном Балицьким. Готову продукцію вартістю у 5 млн євро пограбували і продали у Росію та Білорусь. Потім на завод поклали око росіяни і вирішили відновити виробництво мінометів для російської армії. Заводом керує пітерський підприємець Юрій Шадрін в пользу невідомих бенефіціарів та брешуть про те, як відновили завод, хоча все обладнання було закуплено українськими власниками. Тепер тут хочуть випускати продукцію для військових потреб рф.

Законний власник заводу Анатолій Кузьмін був вимушений залишити окупований Мелітополь, але продовжує боротись за свій бізнес. Він звернувся із заявою про злочин до українських правоохоронців, які відкрили та розслідують кримінальне провадження.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-melitopoli-rosiiany-zakhopyly-zavod-avtotraktornykh-zapchastyn-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top