У Мелітополі студент-зрадник вербує дітей до «військово-патріотичних» таборів в РФ (ФОТО)

З приходом русского мира в Мелітополь окупанти насамперед взялися за «обробку» молоді. На жаль, охочих послужити рашистам набралося в Мелітополі достатньо.

Також, з точки зору окупантів, необхідно залучати молодь на всілякі конкурси, огляди, фестивалі та зорниці з мілітаристською складовою. Починаючи від «Юнармії» з їхніми військово-патріотичними зборами, закінчуючи всілякими «обмінами» досвідом, які відбуваються в російській глибинці. Днями в Архангельську, від якого до Мелітополя — дві з половиною тисячі кілометрів, відбувся черговий такий «захід» — форум «Тепла Північ».

— Представники молодіжних організацій Мелітополя та Архангельської області вигадали 15 спільних проєктів у різних напрямках: добровольчість, внутрішній туризм, медіа, спорт, творчість, — писала пропаганда.

Ось про один із можливих проєктів розповів волонтер-активіст «Молодої гвардії єдиної росії» Запорізької області Артем Бурлаков.

— Тут я представляю молоду гвардію Єдиної Росії, я в ній уже рік майже рівно, ось. І ми багато заходів, там, проводимо у себе, але цікаво, як, у нас це тільки починається, тому цікаво, як воно відбувається в інших регіонах, у яких воно вже давно закріплено. Які помилки вже виправили, щоб ми їх не допустили.

Далі була розповідь про те, який же проєкт із півтора десятка Бурлаков вважає пріоритетним.

— Наприклад, на базі (центру — авт.) «Патріот» ми вже розглядаємо момент, щоб, наприклад, наших школярів, дітей відправляти в табори патріотичного виховання.

Архангельський центр «Патріот» — це організація, яка практично від самого початку повномасштабної війни займається підготовкою підлітків і молоді до військової служби.

А в серпні 2022 року Центр очолив нову ініціативу регіону з підготовки добровольців для бойових дій в Україні. Багато хто із завербованих молодих людей опинився на службі ПВК «Вагнер». І багато хто загинув під Бахмутом.

рхангельский центр «Патриот», если кто не знает, это организация, которая практически с самого начала полномасштабной войны занимается подготовкой подростков и молодежи к военной службе.

Артем Бурлаков — до вторгнення Артем був студентом третього курсу факультету електротехніки ТДАТУ. Навчався на відмінно.

Мало того, тільки за навчальний рік 2020/2021 він написав чотири наукові роботи, представлені на всеукраїнських конкурсах і конференціях.

Однак науковий склад розуму після окупації Мелітополя дав збій. Бурлаков практично одразу пішов на співпрацю з окупаційною адміністрацією створеного рашистами фейкового вишу — МГУ імені Макаренка.

Брав активну участь у підготовці та проведенні псевдореферендуму. Та й загалом, будучи членом студентського комітету «вишу», бере участь практично у всіх «виставкових виступах», які так любить пропаганда.

До «виборів», на яких левову частку голосів очікувано «отримала» «єдина росія», Бурлаков був учасником другорядних організацій на кшталт «Юг молодой» і «Волонтери за россию».

Однак ближче до свята «народного волевиявлення» вирішив оперативно переметнутися в більш ситий табір. А саме, в «Молоду гвардію єдиної Росії». (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Артем Бурлаков - класичний приклад Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-melitopoli-student-zradnik-verbuye-ditej-do-vijskovo-patriotichnih-taboriv-v-rf-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top