У Мелітополі у дітей масово збирають відбитки пальців: як це відбувається (ФОТО)

У Мелітополі головною розвагою на святі з нагоди «Дня сім’ї» стали слідкомівці, які «катали пальчики» дітям.

Про це повідомляє «Акцент».

Так, у Мелітополі «офіцери» слідчого управління слідчого комітету Росії взяли участь у святковому заході, присвяченому «відкриттю року сім’ї».

– Сім’я – це найголовніше для кожного з нас. У наших батьках – історія роду, а у дітях – наше майбутнє, – цитує “офіцерів” пропаганда.

І викотили мелітопольським дітлахам ці «офіцери» подарунок – “продемонстрували криміналістичну техніку”, а охочим дітям на згадку подарували відбитки їхніх пальців на дактилоскопічній карті.

Так, в Мелитополе “офицеры” следственного управления следственного комитета россии приняли участие в праздничном мероприятии, посвященному “открытию года семьи” .

По-перше, треба відзначити, що цей подарунок дуже сумнівний. А по-друге, такий “подарунок” вже давно має більшість мелітопольських дітей. І не лише у них.

Оскільки, згідно з російським законодавством, будь-який іноземний громадянин при вступі в громадянство Росії зобов’язаний здати відбитки пальців, майже всі жителі Мелітопольщини повинні через це пройти.

Враховуючи, що особливої згоди – хоче він чи ні стати росіянином – люди не питали, на подібну принизливу процедуру були приречені всі.

Окупанти почали звіряти у цьому питанні практично з перших місяців окупації. Проте ж у 2023-му ситуація дуже загострилася – відбитки пальців стали брати у всіх, хто відмовлявся отримувати російський паспорт. Навіть усіх дітей віком від шести років, які отримують документи на російське громадянство, зобов’язали здавати відбитки пальців.

Навіть усіх дітей віком від шести років, які отримують документи на російське громадянство, зобов’язали здавати відбитки пальців.

Навіть усіх дітей старше шести років, які отримують документи на російське громадянство, зобов'язали здавати відбитки пальців.

Такий закон у Росії, виявляється, існує з 1998 року.

– Це може відбуватися з 6 років. Тобто коли батьки вже починають отримувати документи, можуть брати відбитки пальців у їхніх дітей. А при досягненні 14 років діти мають отримати, згідно із російським законодавством, російський паспорт, — розповів експерт Центру громадянської освіти «Альменда» Олег Охредько (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-melitopoli-u-ditej-masovo-zbirayut-vidbitki-paltsiv-yak-tse-vidbuvayetsya-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top