Заводом це підприємство у Мелітолополі, що займається виробництвом обладнання з нержавіючої сталі, можна назвати з великою натяжкою. Воно займає лише два цехи в промзоні. І працюють там близько півтора десятка людей.
Хоча на кадрах пропагандистського ролика майнуло від сили четверо робітників та директор-зрадник. Про це повідомляє «РІА М», передає «Акцент».
Описати ситуацію на заводі чомусь доручили зварювальникові Андрію Абрамову. Він розповів “політику партії”.
Більше почали замовляти, і стало краще набагато, мені здається, бо якось раніше була якась неустойка, а зараз усе злагоджено та організовано, — як міг пояснив ситуацію на місцях зварювальник Абрамов.
Далі пропаганда вже взагалі забрехала. За її словами, і закупівля матеріалів для виробництва у російських постачальників виявилася дешевшою, замовлення – більше, а закупівельні ціни на готове обладнання у російського замовника – вищі.
У свою чергу порив пропагандистів підтримав директор заводу Іван Москальов.
Ми працюємо з усією росією, в основному це Московська область, Москва, Крим дуже багато замовляє, в Ростовській області, в Краснодарській області добре замовляють. Тобто в нас, як би, багато роботи, не встигаємо.
Вже повірте: коли пропаганда має хоч найменшу можливість явити світові якісь досягнення, вони їх обов’язково пишуть і, якщо треба, прикрасять.
У попередніх статтях про дерибан майна у Мелітополі ми вже нагадували про основні проблеми мелітопольських заводів. Головні з яких – це закупівля металу та ринки збуту.
Але, за підсумком, все спирається на непереборну проблему окупантів – логістику. Бо з майже прифронтового міста вивозити щось важко – як і завозити. І це негайно позначиться на собівартості продукції.
Тому вихід один – заради гарної “картинки” пропаганди продавати продукцію нижче за собівартість, собі на збиток, сподіваючись на дотації бюджету.
Щодо начальства та засновників, то згаданий вище Іван Москальов є директором заводу з березня-2023. Він же, якщо вірити даним із відкритих джерел, керував підприємств і до окупації Мелітополя.
Також постійними залишилися і засновники, серед яких сам Журавльов (25%), Ганна Журавльова (мати чи сестра “директора, 25%) та Юрій Шеметов (50%).
На останнього персонажа, до речі, у березні 2023 року подав до суду “ПриватБанк”. У позовній заяві банк вимагає у Юрія Шеметова повернути понад 700 тисяч гривень за кредитом.
А саме: 357 тисяч гривень заборгованості за тілом кредиту, майже 51 тисячу гривень заборгованості за відсотками та 357 тисяч гривень заборгованості «у порядку регресу за сплаченою гарантією». (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-melitopoli-zradnik-pidpriyemets-pereoriyentuvav-virobnitstvo-na-moskvu-podrobitsi-foto/
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook