У Мелітополі зрадник-спортсмен влаштовує розправи над патріотами

У Мелітополі зрадники є різні. Є скромніші, а є такі, на яких клейма ніде ставити. Спортсмен Володимир Соболь – якраз із останніх.

Із ринків — у небуття

Як пише «РІА-Мелітополь», 38-річний Володимир народився у смт Веселе, але проживає у Мелітополі. Про цього персонажа можна сказати: Україна дала йому все. Але за першої-ліпшої нагоди, після повномасштабного вторгнення росії, він свою Батьківщину зрадив.

Але про все по порядку. Володимир Соболь – майстер спорту України з вільної боротьби, суддя багатьох борцівських турнірів та змагань обласного та всеукраїнського рівнів. До окупації працював головою служби безпеки КП “Мелітопольжитлосервіс”. Дане КП опікувалося ринками Медового міста.

В Україні отримав дві вищі освіти. Спеціальність інженера-механіка здобув у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. А вчителя фізичного виховання – у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького.

Одразу після окупації Мелітополя разом зі своїм поплічником Русланом Куксовим намагався залишитися “хазяйнувати” на ринках. Але рашистам ці два персонажі не припали до смаку, тож їх попросили забиратися геть.

Але Соболь і Куксов недовго сумували – влітку 2022 року вони стають тренерами-викладачами з вільної боротьби ДЮСШ №1, де “директором” на той час був Андрій Бойка. Нині Бойка – фейковий заступник “міністра” фізичної культури і спорту Запорізької області.

До речі, саме Руслан Куксов (на нижньому фото зліва) працював охоронцем у фсбшників, які влаштували “готель” у спортшколі №3 на вулиці Ломоносова.

До речі, саме Руслан Куксов (на нижньому фото зліва) працював охоронцем у фсбшників

Російські силовики живуть у готельних номерах, тренуються у спорткомплексі, відпочивають із місцевими жрицями кохання у сауні та смачно п’ють і їдять у кафе.

Та ми відволіклися.

Допомога Дагестана

Зрадник України Соболь не міг задовільнитися тою роллю, яку для нього вибрали окупанти. Тож звернувся по допомогу до свого нового “Друга” – дагестанця-борця із уже згаданого ФСБ Абдулмуталіба Муталібова, який якось прийшов у ДЮСШ №1 потренуватися.

Володимир попросив фсбшника посприяти їх з Куксовим кар’єрі у фейковому виші Мелітополя – МГУ імені Макаренка. А саме – влаштувати їх туди як викладачів кафедри фізичного виховання і спорту. До того ж, борцівський зал у МГУ вони вже й так захопили.

Які там аргументи знайшов Абдулмуталіб, невідомо, та вже незабаром обидва персонажі стали старшими викладачами. у «виші».

Володимир Соболь проводить навчально-тренувальні заняття з учнями та студентами за російською програмою. Як суддя бере участь у масових спортивних заходах, які популяризують русскій мір.

Как судья участвует в массовых спортивных мероприятиях, которые популяризируют русский мир.

Окрім цього, постійно бере участь у пропагандистських роликах, де патякає про велич росії та російського спорту. Підтримує серед своїх вихованців культ спорту, армії та силових структур країни-окупанта.

Як суддя бере участь у масових спортивних заходах, які популяризують русскій мір.

Як суддя бере участь у масових спортивних заходах, які популяризують русскій мір.

Спільно з Куксовим та підконтрольними йому спортсменами-вихованцями виконує “силові” доручення окупаційної адміністрації – не виключно, що й ті. які стосуються затримання патріотів. Соболь, за прикладом свого колеги, працює особистим охоронцем у рашистів.

І насамкінець цікава деталь. Ми вже неодноразово писали про плани відкрити у МГУ імені Макаренка “патріотичний факультет”. Цей план провалився – кажуть, не в останню чергу через крадіжку виділених на нього грошей – і у липні 2023 року було видано наказ заборонити доступ до корпусу, де мав працювати факультет, кільком десяткам осіб.

Серед них є прізвище і Володимира Соболя, який, як бачимо, теж горів бажанням промивати мізки молоді казочками про «русскій мір».

Среди них есть фамилия и Владимира Соболя.

Среди них есть фамилия и Владимира Соболя.

У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: riamelitopol@gmail.com або на наш чат-бот @Riamsupport_bot

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-melitopoli-zradnyk-sportsmen-vlashtovuie-rozpravy-nad-patriotamy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top