У Мелітополі зрадник у рясі зізнався в коханні до путіна

Головним фанатом Путіна у Мелітополі виявився місцевий протоієрей отець Максим. Він підтримує війну і вважає, що українців треба вбивати, бо вони «неправильні».

Про це повідомляє «РІА М», передає «Акцент«.

Від послання Путіна на Федеральні збори очікували гучних сенсацій, але за фактом весь виступ кремлівського диктатора в цілому був нудним і монотонним пережовуванням тих самих кліше російської пропаганди.

Великий наголос у своїй промові російський фюрер знову зробив на «захисті традиційних цінностей». Згадка ЛГБТ і гомосексуалістів вже не викликає такий ажіотаж у Росії, тому Путін цього разу додав педофілію для більшого збудження своїх прихильників. Розумні люди від таких вульгарних маніпуляцій у виконанні лідера держави могли зазнати лише почуття сорому, але декого в Мелітополі Путін таки порушив.

Подати голос раптом вирішив настоятель Свято-Георгіївського храму у Мелітополі, благочинний православних церков московського патріархату протоієрей Максим. Раніше цей служитель церкви не висловлював відкриту підтримку Путіну та окупантам, хоч і співпрацював із загарбниками.

Зробити камінг-аут і освідчитися у коханні Путіну зрадник у рясі вирішив із розмахом – в «ексклюзивному коментарі» місцевим пропагандистам. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Зробити камінг-аут і освідчитися у коханні Путіну зрадник у рясі вирішив із розмахом – в «ексклюзивному коментарі» місцевим пропагандистам.

Так, мелітопольський священик стверджує, що «так звані європейські цінності нам чужі» і переконаний, що війна в Україні, яку він на кремлівський манер називає «спецоперацією», «врятувала мешканців нових регіонів Росії (анексовані території України – ред.)» від цих найчудовіших цінностей. За його словами, якби не вторгнення в Україну, то на окупованих територіях процвітали б «збочення» та «сатанізм». І у боротьбі з цим «сатанізмом» священик, який і сам не без гріха (його таємна дружина живе в Криму), повністю підтримує Путіна.

Захід довгий час активно насаджував свою культуру – сатанізм та різні збочення, спотворені поняття про стосунки жінки та чоловіка. Володимир Путін має правильну позицію, підтримує православні цінності, які для нас є загальноприйнятими, — отець Максим.

Зробити камінг-аут і освідчитися у коханні Путіну зрадник у рясі вирішив із розмахом – в «ексклюзивному коментарі» місцевим пропагандистам.

Не забув священик-колаборант у фарбах розписати своє захоплення особисто Путіним. І цій майстерності протоієрея Максима плазати перед владою можуть позаздрити навіть найвідспіваніші кремлівські пропагандисти.

Все, що говорить Президент Росії завжди підтверджується справами… Виступ Володимира Путіна вселяє впевненість у силі Росії, здатності держави протистояти небезпечним та чужим для нас явищам… Православна церква надасть усю необхідну підтримку для досягнення поставлених Президентом завдань… Ми бажаємо Володимиру Путіну та воїнам-визволителям, усім учасникам спеціальної військової операції, успіху у всіх справах, здоров’я та сили духу. З нами правда, з нами Бог!, — підлизував путіну протоієрей Максим.

Такої хвалебної оди кремлівському фюреру у Мелітополі не співав ще жоден колаборант, кажуть журналісти. Зрадник у рясі однією лише цією заявою про гарячу підтримку країни-агресора, війни та вбивства українців наговорив собі на пристойний тюремний термін після звільнення Мелітополя. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-melitopoli-zradnik-u-ryasi-ziznavsya-v-kohanni-do-putina/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top