У Мелітополі зріє бунт колаборантів через борги по зарплаті

У Мелітополі окупаційна влада вже третій місяць не сплачує бюджетникам зарплату. Ситуація вийшла з-під контролю настільки, що народ зібрався влаштувати справжній мітинг.  Якщо в комунальних підприємствах співробітникам виплачують частинами зарплату за рахунок комунальних платежів, то в бюджетних установах позначилася серйозна проблема.

На деяких підприємствах люди не бачили зарплати по 3 і навіть 4 місяці і вже пропонують «скинути» верхівку опозиційної влади. По місту розклеїли листівки, а мешканцям міста приходять смс із аналогічним закликом зібратись завтра, 16 березня, аби привернути до себе увагу рашистської влади.
Не важко здогадатись, що бунт хочуть влаштувати своєму ж окупаційному керівництву колаборанти. Рашисти такої реакції на затримку точно не очікували, адже не могли уявити, що зрадники, які перейшли на їхню сторону, матимуть якісь претензії. Або окупанти просто не вірять у можливість проведення такого мітингу, або навіть перелякались та обіцяють закрити заборгованість протягом 3 днів.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-melitopoli-zriie-bunt-kolaborantiv-cherez-borhy-po-zarplati.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top