У мережу потрапила таємна переписка запорізького “слуги” та прокурора

“Зашквари” народних слуг продовжуються. Після цього скандалу мешканці Запоріжжя запам’ятають ще одне прізвище людини, яку вони допустили до влади – Олександр Кабанов. Нардеп народився та виріс у Запоріжжі, в медичному інституті та ЗНУ здобував вищу освіту.

Навряд ця особа є відомою широкому загалу, бо ж зовсім нещодавно він був всього лише одним із сценаристів 95 кварталу. Зараз він поважний народний депутат, то ж може дозволити собі що завгодно. Наприклад погрожувати місцевій владі у лайливій формі, пробувати протягнути запорізького прокурора в ДБР та навіть просити того ж самого прокурора, щоб той побігав та поклопотав про його інтереси. Усе це народний “слуга” робив у сесійній залі, там його і піймали на гарячому журналісти.

Діалог, що на картинках відбувається між Олександром Кабановим та Миколою Ласкіним, прокурором Запорізької міської прокуратури №2. Судячи з переписки, останній пробує через нардепа потрапити в ДБР, втім, як з’ясувалося з діалогу, на місце керівника відомства претендує Денис Монастирський.

Сообщение У мережу потрапила таємна переписка запорізького “слуги” та прокурора появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/u-merezhu-potrapila-taiemna-perepiska-zaporizkogo-slugi-ta-prokurora.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top