У мешканців Запорізької области російські військові незаконно відбирають автівки

Викрадення транспорту стало звичною справою для загарбників на окупованій території

На тимчасово захоплених територіях окупанти продовжують практику конфіскації майна приватних осіб та підприємств. Випадки зафіксовані відразу в кількох населених пунктах на Запоріжжі.

У червні, за даними Запорізької обласної військової адміністрації, військові рф у селища Пришиб Василівського району з території пожежної частини забрали шкільний автобус («ЗАЗ-А08А2В-10», д/н АР 9680 ІА, жовтого кольору, 2020 р.в.). Сталося це 10 червня. Днем раніше, в селищі Кам’янка з території місцевого лісництва окупанти викрали автомобіль «Ніва 2121» (д/н АР 8706 ВО, білого кольору, 1994 р.в.).

Також стало відомо, що наприкінці квітня у Бердянську росіяни пограбували приватне підприємство «ОТП ЛІЗИНГ». Їх здобиччю став автомобіль «Subaru Forester» (д/н АА 0667 ОІ, білого кольору, 2014 р.в.). Приблизно в той же час без транспорту лишився мешканець села Новоселівка. У чоловіка російські військові забрали автомобіль «Ніва 21214» (д/н АР 9318 ЕХ, червоного кольору, 2005 р.в.).

Читайте також: У місті Запорізької області, яке постійно обстрілює ворог, працює будівельний батальон

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение У мешканців Запорізької области російські військові незаконно відбирають автівки появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-meshkantsiv-zaporizkoyi-oblasti-rosiyski-viyskovi-nezakonno-vidbirayut-avtivki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top