У Міністерстві освіти і науки України відбулися кадрові зміни

Сьогодні, 20 березня, Верховна Рада відправила у відставку 3 міністрів – міністра освіти і науки, міністра з питань стратегічних галузей промисловості та міністра цифрової трансформації. Про це повідомляє «Українська правда».

Зокрема, Рада підтримала відставку Сергія Шкарлета з посади міністра освіти і науки. Також депутати проголосували за звільнення Павла Рябікіна з посади міністра з питань стратегічних галузей промисловості.

Крім цього, парламент підтримав відставку віце-прем’єр-міністра України – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, аби призначити його на нову посаду — віцепрем’єр-міністра України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністра цифрової трансформації України. Про це сьогодні ж надійшло подання прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, повідомляє представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Також це подання про призначення стосується ще двох осіб — Лісового Оксена Васильовича — на посаду міністра освіти і науки України, та Камишіна Олександра Миколайовича — на посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості України.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-ministerstvi-osvity-i-nauky-ukrainy-vidbulysia-kadrovi-zminy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top