У міській раді Запоріжжя повідомили, яких заходів вживають, щоб уникнути екологічної катастрофи

На сайіті Запорізької міської ради з’явилаяся інформація з приводу заходів, які доручила вжити міська влада задля уникнення екологічної катастрофи, що пов’язана із хлором на підприємстві “Кремнійполімер”.

Повідомляється, що досі нікому не потрібний хлор зараз охороняють та готують до утилізації. У повідомленні вказують на інформацію з соціальних мереж, яка з’явилася наприкінці січня. Чому не чули людей, які взивали про допомогу всередині літа 2019 року, залишається лише здогадуватися…

У повідомленні також йдеться про те, що 30 січня в міськвиконкомі відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міста Запоріжжя. На ній обговорювалась ситуація на ЗДП «Кремнійполімер» та заходи, яких необхідно вжити, щоб не допустити неконтрольований викид небезпечних речовин, зокрема хлору.

За підсумками засідання прийняли рішення охороняти ділянку з хлором до вирішення питання про утилізацію,  а мобільній лабораторії щонайменше раз на добу проводити дослідження повітря на території підприємства.

Для запобігання можливої надзвичайної ситуації на складі зберігання хлору, на підприємстві виконують застережні заходи. Зокрема, прийняті 6 фахівців, які будуть займатися утилізацією хлору, та завезений розчин лугу (гідроксид натрію) для переробки рідини. Також відновлюється водопостачання безпосередньо до складу хлору і по підприємству в цілому.

Сообщение У міській раді Запоріжжя повідомили, яких заходів вживають, щоб уникнути екологічної катастрофи появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-miskij-radi-zaporizhzhja-povidomili-jakih-zahodiv-vzhivajut-shhob-uniknuti-ekologichnoi-katastrofi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top