У міськраді розповіли, які роботи наразі виконують у зруйнованих від ракет будинках (ФОТО)

Підрядники працюють на чотирьох багатоповерхівках у Запоріжжі. Стало відомо, які роботи наразі виконано.

Про це повідомили у міській раді Запоріжжя.

На вул. Кияшка, 22 будівельники шпаклюють стіни, відкоси у квартирах 2-го та 3-го під’їздів. Робітники укладають керамічну плитку у санвузлах квартир 1-го під’їзду. У приміщенні територіального підрозділу міського ЦНАПу встановлюють електричні щитки, прокладають електричні мережі, продовжують робити «стяжку» підлоги. На тому тижні підрядники продовжать працювати у квартирах, виконуватимуть внутрішні роботи в найпростішому укритті будинку та у приміщенні ЦНАПу.

На пр. Соборному, 151 працівники продовжують ремонт відновлених та частково постраждалих квартир. Будівельники виконують штукатурні роботи у нежитлових приміщеннях, йде благоустрій прилеглої до будинку території. Наступного тижня підрядна організація продовжить укладати ламінат, кахель, клеїти шпалери, а також встановлювати сантехніку у квартирах.

На вул. Зестафонській, 10 виконується демонтаж штукатурки у другому-четвертому під’їздах. У першому під’їзді йде монтаж газових мереж, виконується укладання керамічної плитки на сходових клітинах. Наступного тижня тут продовжуватиметься ремонт під’їздів, у другому-третьому під’їздах прокладатимуть електромережі, мінятимуть батареї.

На вул. Сталеварів, 16 проводиться монтаж інженерних, електричних мереж у відновленому під’їзді, проводиться укладання металочерепиці на покрівлі, йдуть штукатурні та шпаклювальні роботи у підвалі. Наступного тижня роботи триватимуть, також виконуватимуться штукатурні роботи у відновлених квартирах. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-miskradi-rozpovili-yaki-roboti-narazi-vikonuyut-u-zrujnovanih-vid-raket-budinkah-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top