У міськраді Запоріжжя збільшили видатки на запобігання COVID-19: куди підуть кошти

У Запорізькій міський раді прийняли проєкт рішення «Охорона здоров’я міста Запоріжжя на період 2019-2021 роки».

Як ми вже повідомляли раніше, 4 листопада відбулася сесія міської ради Запоріжжя. Захід відбувся без журналістів, а також без онлайн-трансляції.

Сьогодні прийняли рішення щодо скасування безоплатного перевезення пенсіонерів у громадському транспорті на час карантину. А також щодо збільшення витрат на протидії та запобіганню поширення коронавірусної хвороби у місті Запоріжжя.

Про факт прийняття проєкту журналістам FORPOST повідомив депутат фракції “Європейська Солідарність” Олександр Константинов.

В цілому видатки збільшили на 34659,663 тис.грн., в тому числі:

на придбання пересувних рентгенапаратів, кисневих концентраторів, апаратів штучної вентиляції легенів, моніторів пацієнта тощо – 25000,0 тис.грн;
 на придбання пального для перевезення медичних працівників, задіяних в запобіганні виникнення та поширення, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби – 907,0 тис.грн;
на витратні матеріали та оснащення міської ПЛР лабораторії – 5750,163 тис.грн;
на улаштування та ремонт киснєпроводів для лікування пацієнтів хворих на коронавірусну хворобу (COVID-19) – 3002,5 тис.грн.

Сообщение У міськраді Запоріжжя збільшили видатки на запобігання COVID-19: куди підуть кошти появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-miskradi-zaporizhzhja-zbilshili-vidatki-na-zapobigannja-covid-19-kudi-pidut-koshti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top