У місті зараз лунають вибухи — на вулицях дуже небезпечно, в.о. мера Куртєв

В.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв повідомив, що у місті зараз лунають вибухи. На вулицях дуже небезпечно.

Багато хто з вас прийшов до укриттів. Багато хто залишився там ще з ночі, навіть після сигналу про відбій загрози. Дякую вам, що ви всі, як один, розумієте складність ситуації та миттєво реагуєте на сигнали тривоги. Дякую за те, що з відповідальністю ставитеся до свого життя та до життя своїх близьких

Також хочу повідомити про те, що вчора об 11 годині ночі сталася пожежа на одному із об‘єктів, розташованому у Комунарському району міста. На місце прибуло 9 одиниць техніки та 50 чоловік особового складу, які її ліквідували.

Містом ширяться чутки про те, що постраждало тролейбусне депо. Ця інформація не відповідає дійсності.

Тепер щодо організації навчання у школах та садочках міста.

Ми врахували рекомендацію Міністерства освіти і науки України і рекомендуємо запорізьким закладам загальної середньої освіти з 28 лютого оголосити канікули на два тижні.

У закладах дошкільної освіти призупинено освітній процес з можливістю його швидкого відновлення. Але якщо хтось з батьків вирішить привести дітей до дитячих садків, то для їх зручності там за погодженням з органами управління освіти буде організовано роботу чергових груп.

У закладах позашкільної освіти також призупинено освітній процес з можливістю швидкого відновлення роботи.

Зараз головне зберігати спокій та не полишати свої укриття!

Бережіть себе! Тримаймося!

Источник: https://forpost.media/vijna/u-misti-zaraz-lunaiut-vybukhy-na-vulytsiakh-duzhe-nebezpechno-v-o-mera-kurtiev.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top