У модульному містечку переселенців у Запорiжжi через борги мешканців періодично відключають світло

У Запорізькій області проживає понад 56 тисяч вимушених переселенців із зони Операції Об’єднаних Сил. 22 тисячі з них – у Запоріжжі. У співпраці з Німеччиною було створено модульне містечко. Сьогодні тут проживає 260 осіб. Через заборгованість за комунальні послуги днями частково було відключено будинки від енергопостачання. Сьогодні обговорили варіанти виходу із ситуації.

Модульне містечко було розраховане на 500 осіб і три роки експлуатації. Йде п’ятий. І сьогодні тут проживає 260 громадян. Приміщення потребують капітального ремонту та заміни комунікацій. Необхідно встановити лічильники електроенергії. Містечко має великий борг. І нині перебуває на балансі обласної організації Товариства Червоного Хреста, яка не може фінансувати його утримання. Тож розмірковують, як передати об’єкт на баланс міста. Поки вдається частково сплатити та реструктурувати заборгованість за спожиту електроенергію.

Але вже у лютому вона становитиме 230 тисяч гривень. Звичайно не всі мешканці містечка не сплачують, але страждають від віяльних відключень разом з боржниками. За словами співробітників обласної організації Товариства Червоного Хреста, багато мешканців містечка ігнорують вимоги розрахуватись з боргами, і перевантажують мережі. Учасники круглого столу розробили програму щодо зміни статусу модульного містечка, що дозволить забезпечити його роботу.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-modulnomu-mistechku-pereselentsiv-u-zaporizhzhi-cherez-borgi-meshkantsiv-periodichno-vidklyuchayut-svitlo/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top