У МОЗ порадили підприємцям піти працювати в лікарні або знайти інші джерела доходу

Заступниця міністра охорони здоровʼя Ірина Микичак порадила малому та середньому бізнесу в Україні знайти додатковий дохід на час дії «карантину вихідного дня».

Про це вона заявила під час брифінгу у понеділок, 16 листопада.

Вона зазначила, що підприємці можуть брати приклад із медиків, які «роками працюють із жебрацькою заробітною платою» та «перетворювати проблеми на можливості».

«Ми просто просимо озирнутися навколо себе і знайти інші додаткові джерела доходу, де можна заробляти під час карантину, з дому, онлайн, дистанційно, надаючи дистанційні послуги на винос, на вивезення, тощо», — заявила Микичак.

Заступниця міністра додала, що українські лікарні «з радістю» нададуть тимчасові робочі місця всім малим підприємцям, які зараз перебувають у вимушеному простої.

За її словами, лікарням і центрам медичної допомоги дуже потрібні «робочі руки» економістів, бухгалтерів, санітарів, техніків, працівників пральні та кухні, електриків, водіїв та ін.

Сообщение У МОЗ порадили підприємцям піти працювати в лікарні або знайти інші джерела доходу появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-moz-poradili-pidpriiemcjam-piti-pracjuvati-v-likarni-abo-znajti-inshi-dzherela-dohodu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top