У МВС розповіли щодо скасованого Зеленським указу про «мигалки» на авто. Виявилось нічого нового

Фото — ілюстрація

Нагадаємо, згідно з указом Президента Володимира Зеленського №416/2019, Указ Президента України від 30 березня 2005 року №567 «Про заходи щодо впорядкування використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв та номерних знаків на службових транспортних засобах», скасовано.

У МВС роз’яснили, що насправді, це рішення нічого революційного не несе. Він просто скасовує правову колізію, яка утворилася з»2017 року . В нашій країні вже немає ДАІ, міліції, на інших відомств, які видавали дозвіл на «мигалки», пише «MMR».

Через»суперечність, створеними указами №176 2017 року Головний сервісний центр МВС України не видавав дозволи на використання на світлових і звукових сигналів. Зеленський скасував указ №176, як застарілий. Таким чином, «мигалками», як й раніше не можуть користуватися всі підряд. В іншому випадку доведеться сплатити штраф у розмірі 8500 грн.

Фото: MMR

До транспортних засобів, на які встановлюються спеціальні звукові та світлові сигнальні пристрої синього кольору, відносяться:

– транспортні засоби, що використовуються для пересування осіб, стосовно яких здійснюється державна охорона (перелік ТЗ визначає Управління державної охорони);
– транспортні засоби, що належать державним органам і використовуються для виконання оперативних завдань (перелік органів визначені постановою).

Спеціальні світлові сигнальні пристрої зі світловими сигналами червоного кольору можуть додатково встановлюватися виключно на ТЗ патрульної поліції, Національної поліції»і»ТЗ підрозділів Національної поліції, на які покладено обов’язки щодо забезпечення безпеки дорожнього руху.

Спеціальні світлові сигнальні пристрої зі світловими сигналами червоного, зеленого кольорів можуть додатково встановлюватися виключно на ТЗ відповідних підрозділів Національної поліції та Управління державної охорони, які здійснюють супровід осіб, щодо яких здійснюється державна охорона, і на ТЗ, що використовуються для пересування таких осіб.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-mvs-rozpovili-shhodo-skasovanogo-zelenskim-ukazu-pro-migalki-na-avto-vijavilos-nichogo-novogo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top