У МЗС прокоментували провокацію Росії проти українських кораблів в Азовському морі

Провокативні дії з боку РФ в Чорному та Азовському морі перейшли межу і сталиагресивними. Про це заявили у Міністерстві закордонних справ України.

У відомстві зазначили, що розцінюють агресивні дії кораблів Російської Федерації як порушення норм Статуту ООН та Конвенції ООН з морського права.

“Кораблі Російської Федерації у порушення свободи навігації неправомірно застосували силу по відношенню до кораблів ВМС ЗС України. МЗС України здійснить всі належні заходи дипломатичного та міжнародно-правового реагування. Також невідкладно інформуватимемо партнерів про агресивні дії Росії в Азовському морі. Такі дії несуть в собі загрозу безпеці всіх держав Чорноморського регіону, а отже вимагають чіткої реакції міжнародного співтовариства”, – йдеться у заяві МЗС.

Нагадаємо, сьогодні, прикордонні кораблі РФ здійснили агресивні дії проти трьох кораблів Військово-морських сил ЗС України під час їх переходу з порту Одеси в порт Маріуполя Азовського моря. “Прикордонний корабель Дон здійснив таран нашого рейдового буксира, у результаті якого пошкоджені головний двигун корабля, обшивка і леєрна огорожа, загублений рятувальний пліт”, – заявили в ВМС ЗСУ.

Фото: navy.mil.gov.ua

Після цього українські кораблі продовжили рух до порту Маріуполя. Однак вони не змогли пройти через Керчінський міст нібито через те, що танкер перед мостом зі сторони Азовського моря сів на мілину.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = ‘https://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1″version=v3.2’; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Історія чорноморського флоту (Севастополь) та 2014 року повторюється. Затопимо кораблі, не дамо змоги пройти, посилаючись на невідоме судно у протоці. Висновки робіть самі.

Опубліковано ВМС ЗС України’ Неділя, 25 листопад 2018 р.

Читайте також: В штабе ВМС назвали основную задачу новой военной базы в Бердянске – ВИДЕО

Сообщение <strong>У МЗС прокоментували провокацію Росії проти українських кораблів в Азовському морі</strong> появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-mzs-ukraini-prokomentuvali-provokaciju-rosii-proti-ukrainskih-korabliv-v-azovskomu-mori.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top