У населенному пункті на березі Азовського моря окупанти вдруге викрали селищного голову

Івана Малєєва та двох співробітників Кирилівської селищної окупанти вивезли в невідомому напрямку

Окупанти продовжують тиснути на представників місцевого врядування — чергова жертва Іван Малєєв — Кирилівський селищний голова та його підлеглі. Трьох посадовців росіяни викрали зранку 24 травня.

Іван Малєєв вже потрапляв до російського полону. Кирилівського селищного голову викрадали, як повідомляла «Індустріалка», 17 квітня і намагались схилити до співпраці.  Через кілька днів Іван Володимирович повернувся додому і продовжив виконувати свої обов’язки.

Наприклад, в курортному населеному пункті була організована видача гуманітарної допомоги, а також проведена евакуація. Крім того, на вулицях селища була проведена толока, пенсіонерам надавалась допомога переведенні отримання пенсій на банківські карти.

Сьогодні, 24 травня, стало відомо, що Івана Малєєва знову затримали окупанти. Про це повідомив телеграм-канал «Викрадені мелітопольці», а пізніше підтвердили в Запорізькій обласній військовій адміністрації.

— Близько шостої ранку з власного будинку викрадено керівника громади Івана Малєєва, — йдеться в повідомленні ЗОВА. — Після цього окупанти викрали його заступника Ігоря Коробку. Обох із зав’язаними очима та руками вивезли у невідомому напрямку. Також викрадено директора місцевого дома культурі (КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти») Світлану Шиян. Відомо, що окупанти пограбували адміністрацію громади та ЦНАП.

Читайте також: Розстріляному окупантами в Енергодарі працівнику ЗАЕС зробили 10-годинну операцію

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение У населенному пункті на березі Азовського моря окупанти вдруге викрали селищного голову появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-naselennomu-punkti-na-berezi-azovskogo-morya-okupanti-vdruge-vikrali-selishhnogo-golovu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top