У нинішньої влади відсутня будь-яка стратегія:  Ігор Артюшенко – про ситуацію на Донбасі

Мир на Донбасі був однією з головних передвиборних обіцянок Зеленського. Втім за два роки Україна те тільки не наблизилась до припинення російсько-української війни, але й суттєво втратила власну обороноздатність.

Тему обговорили в ефірі «Прямого».

Голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко відповів на питання глядачів в програмі «Дзвінок». На питання мешканки Дніпра, чому Зеленський заборонив бійцям стріляти у відповідь на російські напади, Ігор Артюшенко зазначив, що у влади взагалі немає чіткої стратегії в темі Донбасу.

«Найперше, що треба зробити Зеленському, він же любить записувати відосики, це записати відео, в якому варто сказати, що вся його «стратегія», його умиротворення агресора протягом двох років була нікчемною і призвела тільки до погіршення ситуації. А після того звичайно повідміняти свої накази накшталт «просто перестать стрєлять».

Якщо у Зеленського є хоч трохи державницькості і проукраїнськості, в ций ситуації він просто зобов’язаний це зробити», –  зазначив Ігор Артюшенко.

«У нинішньої влади відсутня будь-яка стратегія. Її просто немає, вона не прописана. Всі їх останні дії, щодо санкцій по Медведчуку, щодо піарних засідань РНБО – все це є і була гра на маси, тому що якихось системних рішень вони не приймають.

Найперше, що треба зробити – це відновити нашу обороноздатність, Сподіваюсь, після дзвінка Байдена і керівника НАТО Зеленський усвідомить, що в нього немає іншого вибору, ніж захищати власну країну, або він закінчить так, як закінчив Янукович», – підсумував політик.

Повний випуск ефіру – за посиланням.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-nynishnoi-vlady-vidsutnia-bud-iaka-stratehiia-ihor-artiushenko-pro-sytuatsiiu-na-donbasi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top