У НКРЕКП відповіли, чи зростуть тарифи на світло

Керівництво Національної комісії регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) не має інформації щодо зміни умов накладення спеціальних обов’язків (ПСО) для енергетичних компаній, які можуть стати актуальними з першого травня цього року, а також щодо можливості коригування тарифів на електроенергію.

Відповідна заява пролунала від прес-служби комісії, де також уточнили, що наразі немає розгляду питань, пов’язаних із зміною існуючих тарифів для домогосподарств країни.

Цю інформацію доповнили коментарем Валерія Тарасюка, голови НКРЕКП. Він підкреслив свою незнайомість з будь-якими планами щодо перегляду режиму ПСО чи тарифів, акцентувавши на тому, що такі рішення виходять за рамки повноважень комісії.

В прес-службі НКРЕКП також зазначили, що будь-які спроби інтерпретації заяви Тарасюка інакше, ніж було сказано, є некоректними і спотворюють первісний зміст висловлювань.

Нагадаємо, що режим ПСО вимагає від державних компаній «Енергоатом» та «Укргідроенерго» компенсувати різницю між фіксованими тарифами та актуальною ринковою ціною на електроенергію до початку травня 2024 року. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-nkrekp-vidpovili-chi-zrostut-tarifi-na-svitlo/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top