У новому році запорізькі провоохоронці отримали 66 повідомлень про вчинення домашнього насилля

За п’ять днів нового року правоохоронці Запоріжжя і Бердянська отримали 66 повідомлень про можливе вчинення домашнього насилля. Про це повідомляє прес-служба ГУНП.

З початку року поліцейські зібрали адміністративні матеріали за ознаками ст.173-2 КУпАПУ стосовно 24 громадян та винесели 24 термінових заборонних приписи. Окрім цього, правоохоронці склали 2 адмінпротоколи за ст.184 КУпАП за невиконання батьками обов’язків по вихованню дітей.

Один з випадків стався в Запоріжжі увечері 5-го січня. Між п’яним чоловіком і його дружиною виник конфлікт. В результаті чоловік вчиняв психологічне та економічне насильство стосовно своєї жінки та вигнав її та 7-річного хлопчика на вулицю.

На місце викликали правоохоронців. Стосовно чоловіка винесено терміновий заборонний припис на 10 діб.

Окрім цього, виявили, що потерпіла також перебуває в алкогольному та наркотичному сп’янінні. Доглядати за дитиною вона не в змозі. Стосовно жінки склали адмінпротокол. Дитину поміщено до спеціалізованого закладу.

Схожий випадок стався в Дніпровському районі. 35-річний чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вчиняв психологічне насильство відносно своєю дружини. Поруч знаходилося двоє малолітніх дітей. Стосовно кривдника склали адмінпротокол.

5 січня поліцейські Бердянська зафіксували ще один випадок психологічного і фізичного насилля від чоловіка стосовно своєї дружини. Повідомляють, що він порушив умови раніше винесеного термінового заборонного припису. Відносно порушника склали адміністративний протокол.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі 

Сообщение У новому році запорізькі провоохоронці отримали 66 повідомлень про вчинення домашнього насилля появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/u-novomu-roci-zaporizki-provoohoronci-otrimali-66-povidomlen-pro-vchinennja-domashnogo-nasillja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top