У паспортах жителів тимчасово окупованих територій півдня росіяни ставлять «спеціальну позначку»

Жителі тимчасово окупованих територій півдня, які погодились отримати паспорт рф, мають спеціальну позначку в документі, що вони проживають на цих територіях постійно, повідомляє Центр національного спротиву.

«Росіяни ставлять у своїх паспортах мешканцям ТОТ позначку про постійне проживання власника на окупованих територіях. Зауважимо, що відповідних позначок немає в інших регіонах. Таким чином можемо констатувати, що навіть наявність паспорта рф не позбавляє мешканця ТОТ «особливого ставлення» з боку окупантів, адже фактично ця позначка вказує на нижчий ранг власника паспорта», — зазначають у ЦНС.

Також у центрі зазначили, що «відповідна мітка дозволяє швидко ідентифікувати власника документа в самій рф, якщо він туди виїздить». Нагадаємо, що в більшості випадків російська паспортизація відбувається примусово. Вона поширюється, у тому числі, на дітей.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-pasportakh-zhyteliv-tymchasovo-okupovanykh-terytoriy-pivdnia-rosiiany-stavliat-spetsialnu-poznachku.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top