У перший день “референдуму” окупанти влаштували у місті Запорізької області вибух

 У Мелітополі наростає терор окупантів

Як повідомив Мелітопольський міський голова Іван Федоров, о 7 ранку  пролунав гучний вибух, який добре відчули мешканці в центрі міста.

окупанти Мелітополь

«Люди бояться виходити з дому. А цей страх на руку окупантам — в перший день побудинкового «голосування» на псевдореферендумі їм потрібно, щоб всі тихо сиділи вдома.

Уточнюємо інформацію, проте одне можна сказати точно. Мелітопольцям необхіднот триматися якнайдалі від російських військових і ворожої техніки. Поряд з ними постійно щось вибухає», — повідомляється у телеграм-каналі Івана Федорова.

Як інформує Риа Мелитополь, сьогодні п’ять бригад у складі членів теркомісій та поліцаїв вирушать із урнами по будинках та квартирах.

“Обходитимуть з 8 ранку до 8 вечора. І так триватиме 4 дні. 27 вересня фейкове голосування з підставними особами та затятими любителями російського світу на камеру пропагандистів путіна зображатимуть активність на дільницях.

А вже 28 вересня начальник військово-цивільної адміністрації Є. Балицький оголосить попередні результати голосування. Вони вже всім і так відомі. Але для галочки відзвітують за формою”, — повідомляє агенція.

Сообщение У перший день “референдуму” окупанти влаштували у місті Запорізької області вибух появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-pershiy-den-referendumu-okupanti-vlashtuvali-u-misti-zaporizkoyi-oblasti-vibuh

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top