У перший навчальний день у бердянській школі виявили учня з коронавірусом

Приводом для тимчасового закриття школи №4 у Бердянську стало виявлення в однієї з учениць коронавірусної інфекції. ПЛР-тести були зроблені кілька днів тому в сім’ї дитини. Батьки контактували з хворими, але у них результати виявилися негативними. А про те, що один з учнів мав позитивний тест на коронавірус, адміністрація школи повідомила до місцевого відділу лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України.

Вже сьогодні школа, де навчаються понад п’ятсот учнів, відновила свою роботу. Крім класу, в якому було виявлено дитину з коронавірусною інфекцією. Всі учні класу, де навчається хвора дівчинка, здадуть ПЛР-тести. Якщо результати будуть негативними, вони зможуть повернутися до занять. Але не раніше сімнадцятого вересня. Школярка, яка має діагноз COVID-19, зараз знаходитися на самоізоляції під наглядом лікарів.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-pershij-navchalnij-den-u-berdjanskij-shkoli-vijavili-uchnja-z-koronavirusom/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-pershij-navchalnij-den-u-berdjanskij-shkoli-vijavili-uchnja-z-koronavirusom

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top