У ПФУ пояснили, чому субсидія на комуналку стане меншою

Пенсійний фонд України оголосив про нарахування житлових субсидій для оплати комунальних послуг, що включають централізоване, автономне та індивідуальне опалення, двічі на рік — у квітні та жовтні. Цей процес враховує період опалювального сезону, який триває з 16 жовтня по 15 квітня.

Згідно з повідомленням Фонду, зниження розміру субсидій у травні не пов’язане з бюджетними обмеженнями, але є результатом закінчення опалювального сезону.

Відтак, з 15 квітня, під час розрахунку субсидій, витрати на опалення, газ, та електрику беруться до уваги не в повному обсязі.

Нарахування субсидій в травні У травні, субсидії будуть нараховані лише за 15 днів квітня, що відображає половину місяця після завершення опалювального періоду. Це відповідає регуляціям Уряду, згідно з якими, житлова субсидія на оплату комунальних послуг призначається від моменту подачі заявки до кінця опалювального сезону.Протягом неопалювального періоду, який триває з 1 травня по 30 вересня, Пенсійний фонд автоматично нарахує субсидії тим, хто отримував їх у зимовий час, якщо не відбулися зміни у фінансовому стані або складі родини. Важливо наголосити, що у разі будь-яких змін, одержувачі повинні повідомити про це Фонд протягом 30 днів, надавши відповідну інформацію місцевим органам управління. Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-pfu-poyasnili-chomu-subsidiya-na-komunalku-stane-menshoyu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top