У ПФУ зробили важливу заяву про продовження виплат від ООН

Пенсіонери, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій отримують грошову допомогу від ООН. У Пенсійному фонді повідомили про продовження виплат ще на 3 місяці.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на ПФУ.

Хто може отримати виплати від ООН?

Перелік одержувачів виплат визнається з урахуванням інформації, що міститься в базах даних Пенсійного фонду України. Виплата проводиться без звернення особи до ВПП чи до Пенсійного фонду України.

Право на отримання мають пенсіонери, які відповідають критеріям:

отримують пенсію в розмірі меншому за 3250 грн (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, щомісячної компенсаційної виплати, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших доплат до пенсій, установлених законодавством); проживають на територіях активних або можливих бойових дій (за переліком, визначеним наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022 № 309); не отримували з 1 березня 2023 року додаткових грошових виплат від міжнародних організацій та / або допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 р. № 332 “Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам”. В яких областях виплачується допомога?

Виплата додаткової грошової допомоги від ВПП ООН здійснюється пенсіонерам, які проживають у регіонах активних або можливих військових дій:

Дніпропетровської;Донецької;Запорізької;Луганської;Миколаївської;Сумської;Харківської;Херсонської;Чернігівської областей.

Гроші надходять на банківську картку для пенсіонерів, які отримують пенсії шляхом перерахування коштів, або через відділення Укрпошти.

Період, протягом якого надається щомісячна додаткова грошова допомога від ВПП ООН, залежить від фінансування проєкту. Наразі виплати продовжено на квітень, травень і червень. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-pfu-zrobili-vazhlivu-zayavu-pro-prodovzhennya-viplat-vid-oon/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top