У ПК Металургів зустрілись учасникі, організатори та члени експертної ради конкурсу соціальних ініціатив «Ми — це місто»

Його проводить комбінат «Запоріжсталь». За 6 років його існування було подано 1233 заявки на участь та реалізовано 230 проектів.

Завдяки конкурсу «Ми — це місто» реалізуються десятки культурних та освітніх проектів, у різних районах міста з’являються нові зелені зони, парки, йде благоустрій громадських об’єктів, проводяться сотні майстер-класів та інших заходів для дітей та дорослих.

Як зазначають самі учасники, конкурс став надзвичайно важливим для розвитку міста та його мешканців, адже допомагає втілити у життя сотні ідей та ініціатив.

У експертній раді кажуть: конкурс «Ми — це місто» вже давно вийшов за рамки Запоріжжя. Сьогодні ним активно цікавляться у різних куточках нашої області.

З кожним роком розширюється і склад експертної ради.

Зростає і кількість спонсорів. До фінансування проектів, крім «Запоріжсталі» долучились «Запоріжвогнетрив», Запорізький коксо-хімічний та ливарно-механічний завод. Усього за 6 років існування конкурсу запорізькі підприємства групи Метінвест виділили на гранти більше 15 (15,3) млн гривень.

Наприкінці зустрічі усі гості створили панно з побажаннями майбутнім учасникам, а також мали шанс висловити побажання організаторам щодо поліпшення умов для участі у проекті «Ми — це місто», адже за шість років положення конкурсу не змінювались.

Прийом заявок на участь у новому сезоні конкурсу, головною темою якого стане єднання, розпочнеться вже навесні.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-pk-metalurgiv-zustrilis-uchasniki-organizatori-ta-chleni-ekspertnoyi-radi-konkursu-sotsialnih-initsiativ-mi-tse-misto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top